Miot “W” już z nami

Wiosna będzie u nas wesoła i pracowita 😉 27 kwietnia nasza rodzina powiększyła się o 9 cudownych psich dzieci.

Mama: C.I.B. REBELLION Artax’s Angels „Tora” (Elestorps MYROBALAN x IMPREZA Artax’s Angels)
Tata: C.I.B. ORION Alarm Beskyd „Nelson” (Ave Concorde LUKAS x FAVORITKA Alarm Beskyd)

Mama i  szceniaki czują sie dobrze . Jesteśmy ogromnie dumni z naszej Tory i Nelsona!

Więcej informacji o tym miocie na stronie SZCZENIĘTA